Niemcy. Częściej spotkasz Trabanta niż Teslę?

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Preferencje naszych zachodnich sąsiadów ulegają zaskakującym zmianom. W dobie pandemii, Niemcy o wiele częściej sięgają po samochody używane. Najbardziej dziwi wzrost popularności rodzimego Trabanta!

Choć w praktyce, samochody niemieckiej marki przestały być produkowane 30 lat temu, to na niemieckich ulicach wciąż można spotkać te piękne klasyki XX wieku. Jak się okazuje, Trabantów przybywa. Tak przynajmniej wynika ze statystyk Federalnego Urzędu Transportu Samochodowego.

Tylko w ciągu ostatniej dekady, liczba zarejestrowanych Trabantów wzrosła o 3 tysiące! Co więcej, grono niemieckich klasyków poszerzyło się o tysiąc egzemplarzy w ciągu ostatniego roku. Takie rzeczy się nie zdarzają!

(Autorstwa AlfvanBeem – Praca własna, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19748610)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Skąd sprowadzać części do klasyków?
/
Skąd sprowadzać części do klasyków?
Specjalistyczne firmy, serwisy aukcyjne, sklepy motoryzacyjne, fora internetowe, a może złomowiska? Gdzie najlepiej szukać podzespołów do klasycznych i zabytkowych aut? Podpowiadamy.
Poradnik wyboru idealnego wózka widłowego dla twojej firmy
/
Poradnik wyboru idealnego wózka widłowego dla twojej firmy
Odkryj, jak wybrać idealny wózek widłowy dla Twojej firmy - od znalezienia najlepszej marki i modelu do zrozumienia jak liczba godzin pracy wpływa na wybór.
Jak dobrać odpowiedni filtr powietrza do wentylacji? – Kluczowe kroki i porady
/
Jak dobrać odpowiedni filtr powietrza do wentylacji? – Kluczowe kroki i porady
W tym artykule przedstawimy Ci niezbędne kroki i porady dotyczące doboru odpowiednich filtrów powietrza do wentylacji, które pomogą Ci stworzyć zdrowe i przyjemne środowisko w pomieszczeniach.