Jawa będzie elektryczna – wielki powrót klasycznego motocykla!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Classic Legends, czyli firma, która wskrzesiła w Indiach legendarną Jawę, chce wprowadzić na rynek elektryczną wersję tego absolutnego klasyka. 

Jawa to producent motocykli, który znany jest w mniejszym bądź większym stopniu każdemu miłośnikowi motoryzacji i jednośladów w Polsce. W Indiach wskrzeszeniem tej wywodzącej się z Czech marki zajęła się firma Classic Legends, która należy do grupy Mahindra&Mahindra.

I to właśnie Classic Legends ma nowy, ciekawy plan na rozwój tej marki. W najbliższym czasie ma powstać elektryczna Jawa, która będzie nawiązywała do dawnej legendy tych motocykli, lecz jednocześnie nawiąże do najnowszych trendów, według których coraz więcej pojazdów jest zelektryfikowanych.

Mimo hinduskiego wsparcia bardzo możliwe, że elektryczna Jawa będzie powstawać w Europie. Classic Legends posiada swoją placówkę w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwijane są nowe technologie, a w planach jest również fabryka motocykli w Coventry.

Zdjęcie główne: Artem_Apukhtin/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak estetycznie i bezpiecznie ukryć przewody elektryczne w domu?
/
Jak estetycznie i bezpiecznie ukryć przewody elektryczne w domu?
Zadbaj o estetykę i bezpieczeństwo w swoim domu, ukrywając przewody elektryczne. Poznaj praktyczne metody i cenne wskazówki ekspertów.
Czy ekologiczne samochody dostawcze to przyszłość branży transportowej?
/
Czy ekologiczne samochody dostawcze to przyszłość branży transportowej?
Rozważamy przyszłość przemysłu transportowego, analizując korzyści, wyzwania i potencjalny wpływ ekologicznych samochodów dostawczych.
/
Jak efektywnie gospodarować wodą deszczową dzięki nowoczesnym rozwiązaniom?
Poznaj innowacyjne metody gospodarowania wodą deszczową, które pomogą Ci zmniejszyć zużycie wody, oszczędzać pieniądze i dbać o środowisko.